Deze dag is er een beginner en een gevorderde workshop in Indianen fluit spelen. Leer op een intuïtieve manier het bespelen van de Indiaanse fluit. De Indiaanse fluit is één van de oudste instrumenten op aarde. De tonen van de fluiten worden al duizenden jaren gebruikt vanwege de helende werking op het lichaam en de geest. Door de pentatonische schaal laat de fluit zich zeer makkelijk bespelen.
Voor deze workshop heb je totaal geen muzikale achtergrond nodig. Door het leren spelen op deze fluiten zul je jouw intuïtieve en creatieve vaardigheden ontwikkelen. Hierdoor ervaar je een diepere connectie met jezelf. Voor Michael is het bespelen van deze fluiten vergelijkbaar met een diepe meditatie. Tijdens de workshops zal Michael ook een miniconcert geven met verschillende Indiaanse fluiten.

 

Tijdens de beginners workshop leer je het volgende;
- de opbouw van de Indiaanse fluit, met de specifieke eigenschappen die jou beter doen begrijpen waarom bepaalde technieken zorgen voor een mooier fluitspel.
- Het leren spelen van de pentatonische schaal.
- Speciale vingerzettingen die het mogelijk maken om het klankspectrum van de fluit uit te breiden.
- Verschillende blaastechnieken (inleiding voor de gevorderden workshop).
Na de workshop zal je in staat zijn om een compleet nummer te spelen.

Deze beginners workshop wordt gehouden op zaterdag 11 februari van 09.30 – 12.00 / 12.30 uur in Spirit Connection (Borneolaan 25 te Hilversum). De prijs voor de workshop bedraagt € 45,= per persoon vooruit te betalen. Je kunt je aanmelden via onze website www.spiritconnection.nl of door contact met ons op te nemen. Na inschrijving ontvang je het bankrekeningnummer en een betalingscode waarnaar je het bedrag kunt overmaken.

 

De fluit workshop voor gevorderden is een vervolg op de beginners workshop. Om deze workshop te kunnen volgen moet je de basis kennen die in de beginners workshop wordt behandeld.

Opbouw van de gevorderden workshop;
- korte herhaling van de basistechnieken zoals die geleerd zijn tijdens de beginners workshop.
- Toevoegen van extra tonen aan de pentatonische schaal.
- Verschillende technieken om speciale effecten te creëren.
- Het toepassen van effecten in een fluit compositie.
- Samen spelen met een ritmische achtergrond die door Michael speciaal voor de workshop is gecreëerd.
De cursisten krijgen een cd met oefenmateriaal en achtergrond muziek mee om thuis verder hun fluitspel te ontwikkelen. 

De gevorderden workshop wordt gehouden op zaterdag 11 februari van 13.30 – 16.00 / 16.30 uur in Spirit Connection (Borneolaan 25 te Hilversum). De prijs voor de workshop bedraagt € 45,= per persoon vooruit te betalen. Je kunt je aanmelden via onze website www.spiritconnection.nl of door contact met ons op te nemen. Na inschrijving ontvang je het bankrekeningnummer en een betalingscode waarnaar je het bedrag kunt overmaken.

Voor diegene die beide workshops op deze dag wil volgen, is een gereduceerde prijs gemaakt speciaal voor Spirit Connection en wel van € 80,= (exclusief lunch).

 

 

Voor deze workshops maakt Michael gebruik van een High Spirit fluit, de Merlin C (berkenhout). Dit is een fluit die hij zelf ook gebruikt tijdens zijn concerten. De normale verkoopprijs van deze fluit is € 79,=. Deze fluit kun je lenen tijdens de workshop of eventueel gelijk aanschaffen met een eenmalige workshop korting van 20%. Deze korting geldt ook bij het aanschaffen van een eventuele andere fluit die je tijdens de workshop. Bekijk alvast de brede collectie Indiaanse fluiten op de website http://tewanka.com

Comments are closed.

Facebook

Spirit Connection nu ook op Facebook. Volg ons en blijf altijd op de hoogte van nieuws workshops ed..  

Mail ons!

Heb je vragen of opmerkingen? Mail ons en we zullen zo snel mogelijk antwoorden.
info@spiritconnection.nl

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte met onze nieuwsbrief. Schrijf je meteen in!